Robert Beck

Váhově jsem patřil mezi průměrně stavěné muže. Během deseti let jsem ale postupně nabíral kila, aniž bych si uvědomoval, jak moc. Jelikož nabírání na váze bylo postupně vzrůstající, tak mě nijak neomezovalo v běžném životě. Teprve až poslední rok jsem si začal uvědomovat, že se stupňují moje zdravotní obtíže v podobě bolesti kloubů, zad, celkové únavy a v neposlední řadě i omezený pohyb při běžné potřebě jako je například zavazování si obuvi.

Byl jsem si vědom, že mé stravovací návyky nejsou pomalu žádné, a to včetně pitného režimu. Co se týče mého rodinného okolí a přátel, tak jsem nezaznamenal žádné negativní reakce na mou postupně se měnící postavu. Ale i tak jsem si čím dál častěji uvědomoval, že je nejvyšší čas pro změnu, ale stále jsem to oddaloval.

První krok ke změně mého životního stylu učinila moje žena na základě vyplnění Vašeho dotazníku a jeho odeslání. Zbytek byl již jen a jen na mně. Po první návštěvě u Vás jsem byl přesvědčen, že to nebude snadné, ale jelikož jsem neměl co ztratit, kromě nabraných kil, rozhodl jsem se alespoň to zkusit. Radikálně jsem dle Vašich rad změnil životosprávu i pitný režim, přidal více pohybu a úspěch se začal postupně dostavovat v podobě úbytku tukových zásob, zvýšení svalové hmoty a vitality.

Během čtyř měsíců, kdy jsem striktně dodržoval Vaše doporučené rady jsem shodil cca 30 kg a nyní si udržuji váhu, která mi naprosto vyhovuje.

Beck Robert

Robert Beck - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín Robert Beck - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist