Šárka Tichá

Nejhorším okamžikem v životě je si přiznat, že máte problém. Problém, který sami vyřešit nedokážete a začít hledat účinné řešení. Roky jsem sama sobě a kolem říkala, že jsem v pohodě a poskojená, že mi nic nechybí. Lhala jsem sama sobě. Vůbec jsem nebyla šťastná a spokojená.

Nejtěžším okamžikem je pak začít. Když mamka v červenci ukončila půlroční program ve Světě zdraví a položila přede mne poukázku na konzultaci zdarma, vědělaj sem, že teď přišla ta chvíle, kdy mám možnost to změnit.

Šance, díky které bych mohla být spokojenější. I přes počáteční obavy a strach jsem se objednala na konzultaci k paní Mgr. Kamile Machurové, Dis. Ve Světě zdraví v Jičíně. Během několika málo dní mi sestavila jídelníček šitý na míru a nasměrovala mě na novou cestu. Naučila jsem se jíst 5 krát denně, dostatečně pít a vybírat si pouze taková jídla, která mému tělu prospívají a nijak ho nezatěžují.

Během prvního měsíce a půl jsem byla lehčí o 5 kilo a byla jsem nadšená, jak snadno to jde. Bez stresu a hladovění. Z časových důvodů jsem v říjnu přestoupila k paní Ing. Šárce Hajské, která se mnou oprošlo zbytek mojí cesty. Díky ní jsem přišla o dalších 8 kilo tuků a začala jsem vidět svět v nových barvách a velikostech.

Za půl roku jsem zhubla 12 kilo a jsem šťastná a spokojená. Pokud půjde do budoucna váha ještě dolů, určitě to přivítám. Strašně moc bych chtěla poděkovat celému Světu zdraví za pomoc a podporu. Díky jejich radám a optimistickému přístupu jde hned všechno snáz. Dále bych ráda vyjádřila díky své rodině a velmi dobré přítelkyni, kteří mě v tomto boji neúnavně podporovali a díky nimž jsem dosáhla svého cíle.

Šárka Tichá

24 let, okolí Jičína

Šárka Tichá PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín Šárka Tichá PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist