Věra Škopánová

Na začátku letošního roku jsem si řekla, že musím něco udělat se svojí váhou. Náhodou jsem objevila na internetových stránkách Svět zdraví. Ihned jsem se zaregistrovala a telefonicky mě kontaktovala Šárka Hajská, výživová poradkyně z pobočky v Jičíně. Domluvila jsem si s ní první konzultaci. Nevěděla jsem, co mě čeká, měla jsem z toho obavu. Díky ní jsem se naučila jíst zdravou a vyváženou stravu.

Za půl roku jsem bez problémů shodila 12 kg, ubýval tuk i centimetry. Snížil se mi krevní tlak a metabolický věk a cítím se prostě skvěle. Lépe zvládám stres a mnohem více se usmívám.

K tomu všemu mně též pomohl aqua-aerobic, jízda na kole, trocha posilování a procházky s mými dvěma psy a trekingovými holemi. Naučila jsem se jíst 5x denně, hodně pít. Zjistila jsem, které potraviny jsou pro mě vhodné a které nikoli.

Touto cestou děkuji výživové poradkyni Šárce Hajské za pomoc při redukci váhy.

Věra, 55 let, okolí Jičína

Věra Škopánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín Věra Škopánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist