Veronika Patková

Před pár lety jsem přestala kouřit a kila šla rapidně nahoru.

Zkoušela  jsem různé diety až po večerní vynechání  jídla. Vždy mé tělo vydrželo nějakou dobu a pak se kila opět nabrala zpátky.

Začátkem tohoto roku, když má váha ukázala 81,5 kg, jsem se rozhodla, že s tím už musím něco udělat. Na internetu mě zaujala právě nabídka Světa zdraví s programem redukčního hubnutí na základě komplexní nutriční typologie.

Velmi se mi líbilo, že hubnutí je na bázi zdravé stravy a bez podpůrných prostředků či tabletek. Objednala jsem se tedy do poradny v Jičíně a domluvila se s p. Ing. Šárkou Hajskou. Zprvu se zdála cena za půlroční program dosti vysoká, ale dnes, když jsou kila dole, tohoto rozhodnutí vůbec nelituji. Dokonce jsem doporučila tento program i pro své známé z okolí. Po půl roce je má váha lehčí o 13 kg a rozhodla jsem se k dalšímu pokračování v programu.

Touto cestou chci poděkovat p. Šárce Hajské za skvělý osobní přístup ke každému klientovi. Vždy mi poradila a zodpověděla otázky, které mne trápily ohledně správného stravování. Můj život se obrátil o 180 stupňů, více si věřím, mám  radost z nakupování nových a „menších“velikostí oblečení. Měla jsem i velkou podporu rodiny, která mne držela palce. Jídelníček jsem tedy změnila úplně od základů…. dnes už vím, co si mohu dovolit a čemu se naopak vyhnout.

Ještě jednou aspoň touto cestou děkuji profesionálnímu personálu a hlavně mé osobní poradkyni p. Šárce Hajské za moje shozená kila a doporučuji všem silnějším lidem, aby se tohoto programu nebáli a co nejdříve ho zahájili. Uvidí sami, že to pod odborným dozorem nutričního specialisty opravdu jde.

V Lomnici nad Popelkou dne 30.8.2014

Veronika Patková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Veronika Patková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist