Vladimíra Lánská

Po dvou porodech (dcery 4 a 1 rok) jsem měla o 15 kg více než před prvním těhotenstvím a stále váha šla pomalu nahoru. Samotné mi to nešlo změnit, tak jsem zavítala do Světa zdraví. Jejich reklamy na internetu se mi zdály zajímavé. Po první schůzce s výživovou poradkyní jsem si řekla teď a nebo nikdy. Snažila jsem se nejíst nedoporučované potraviny a začít se více hýbat. Běhání s mladší dcerkou v kočárku a se starší dcerkou na odrážedle pro mne již nebyl takový problém. Váha šla dolů postupně, ale jistě. Velkou zkouškou byly pro mne Vánoce, kdy jsem se tak nehlídala v jídle, a váha se zvýšila o 3 kg nahoru. Díky Světu zdraví vím, jak na to, abych opět měla váhu o 10 kg nižší. A to byl můj cíl.

Vladimíra Lánská PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Vladimíra Lánská PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist