Vlasta Čechová

Váhu jsem řešila od puberty. I když jsme se zdravě stravovala a zdravým životným stylem se zabývala, kila plíživě přibývala a každým rokem jsem zaznamenala dva kilogramy navíc. Když se mi váha přehoupla přes 80 kg, nastala panika a bylo potřeba něco se sebou udělat.

Přes dostupné informace to stále nebylo ono. Pak se mi od zaměstnavatele dostal do rukou voucher ze Světa zdraví. Řekla jsem si: "Proč to nezkusit?".

Poradkyně Petra Henychová mi pomohla s úpravou jídelníčku vzhledem k mému věku, zdravotnímu stavu a rodinným dispozicím. Samozřejmě nebylo vše jen na ní, musela jsem se začít více hýbat a cvičit. Během pravidelných konzultací mi dávala tipy na vhodná jídla a cvičení. Řešily jsme mou lenost k pohybu, duševní pohodu, radovaly se z úbytků váhy i centimetrů, zkrátka měla jsem nad sebou kontrolu, která mi pomohla po stránce psychické i fyzické. 

Po půl roce mohu říct, že mám víc energie a věčná únava je pryč. Navíc mi ubylo 4 kg, 3,8% tuku, snížil se vnitřní tuk a hlavně jsem zredukovala 10 cm přes pas a 9 cm přes boky. Upravila se i hodnota glykémie, z původních 9 mm/l na 5 mm/l.

"Když se Vám rozbije pračka a nevíte si rady, zavoláte odborníka - tak proč to neudělat pro sebe?".

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist