Zdena Kůtková

Změna jídelníčku k lepší fyzické i psychické pohodě

Před dvěma lety jsem změnila místo. Začala jsem pracovat jako účetní, což mimo jiné obnáší více jak 8 hodin sezení u počítače. „Pomohlo“ mi to nasbírat zkušenosti, ale také především pár kilo navíc. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale váhu jsem měla v normě. Do loňského Silvestra jsem svá kila nijak neřešila. Vše začalo, až když jsem se viděla na fotkách. Byl to pro mě šok!

Řekla jsem si, že s tím musím rychle něco udělat! Věděla jsem, že to sama nezvládnu, tak jsem pátrala po pomoci. Na internetu mě oslovila nabídka Světa zdraví, kde probíhala akce na slevu na vstupní konzultaci. Našla jsem si jejich webové stránky, kde mě oslovily příběhy klientů. Neváhala jsem a hned jsem se objednala.

Z první návštěvy jsem byla nervózní. Jednak z toho, jak dopadne moje vyšetření a jednak z toho, kdo mě tam přivítá. Hned jak jsem vstoupila, jsem poznala, že není důvod být nervózní. Čekalo mě příjemné prostředí, usměvavá paní recepční a velice příjemná výživová poradkyně ing. Hajská. Měření dopadlo hrozně. Nebyl důvod něco odkládat. Domluvily jsme se na půlročním programu. Když mě paní Hajská ukázala jídelníček, říkala jsem si, že to nemůže fungovat. Vždyť tam mám více jídla než předtím.

Když jsem ale absolvovala první měření po 14 dnech, zjistila jsem, že se váha pohnula směrem dolů a já uvěřila v to, že to opravdu funguje! Dnes mám 12 kilo dole a ráda bych v tom dále pokračovala.

Díky paní Hajské už vím jak na to! Proto bych návštěvu Světa zdraví vřele všem doporučila! Spokojená klientka Zdena

Zdena Kůtková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Zdena Kůtková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist