Zdeněk Koťátko

Je mi 39 let a aktivně sportuji. Dlouho jsem přemýšlel o změně svého jídelníčku, abych se cítil lépe, méně unaveně a měl na vše dost sil. Snažil jsem se jíst zdravě a střídmě podle různě posbíraných rad, ale nedařilo se mi snížit svoji váhu. Proto jsem velmi uvítal, když jsem dostal poukaz na návštěvu Světa zdraví.

Zde mě změřili, zvážili a navrhli mi vhodný jídelníček přímo na tělo. V následných konzultacích mě opět zvážili a hned jsem viděl, zda jsem na správné cestě, což mě dále motivovalo v prováděných změnách. V těchto konzultacích se mi také trpělivě věnovala paní Henychová, doporučila mi cvičení vhodné pro můj typ a ukazovala mi, v čem mohu zlepšit svou stravu. Díky jejím radám a receptům, které inspirovaly i moji ženu, jsme jednak změnili náš jídelníček, ale hlavně přístup k našemu stravování.

Změnil jsem přístup od „jíst málo“ na „jíst dostatečně“, a to vhodnou stravu. Nyní již nemám takové pocity hladu, kdy jsem se nedokázal zasytit. Zároveň vidím stále cíl a dokáži tak lépe zvládat své chutě na sladké, zejména na různých oslavách, kde je snadno dostupné. Změna přístupu tedy vedla ke snížení mé váhy a k pocitu větší energie a také pohody v mém životě. A za to Světu zdraví moc děkuji.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist