Zdeňka Hradecká

Jsem starší žena a k tomu silná diabetička. Za svůj život jsem vyzkoušela spoustu diet, doplňků stravy na hubnutí, ale s žádnými úspěchy. Před čtyřmi roky jsem začala cvičit ve fit centru. Ubyly mi 3 kg, víc nic. Zdeňka Hradecká - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

A pak jsem objevila SVĚT ZDRAVÍ. Hned jsem se tam zastavila a přihlásila se na první konzultaci. Bylo to měření, vážení a spousta otázek. To všechno potom moje dietní poradkyně zadala do počítače a dozvěděla jsem se jaký jsem typ člověka, které potraviny jsou pro mě vhodné, nevhodné a spoustu dalších rad. Z jídelníčku vyřadit tuky, sladkosti, bílé pečivo, uzeniny. Nahradit je hlavně zeleninou, ovocem, pečivo jíst jen celozrnné, pít hodně tekutin, a k tomu pohyb.

Výsledek se dostavil. Kilogramy a centimetry pomalu ubývaly, tuky se měnily na svaly. Za půl roku jsem zhubla 10 kg, v pase mi ubylo 11 cm. Dál chodím 3x týdně cvičit.

Hradecká Zdeňka

65 let

Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist