Zuzana Rejmanová

Vánoční dárek, který se vyplatil :-) 

Ahoj, jmenuji se Zuzana a je mi 32 let. S nadváhou jsem se začala potýkat až tak na přelomu dospělosti. Mnohokrát jsem zkoušela nějaké diety, u kterých se sice podařilo něco shodit, ale po nějakém čase jsem to zase nabrala zpět, bohužel někdy i víc. Nejhorší to začalo být na podzim, kdy jsem přestala s kojením druhého dítěte. To se moje váha zvedla za tři měsíce o dalších šest kilogramů. Najednou přišel čas vánoční, s ním cukroví, chlebíčky, bramborový salát ...  a dárky.

Pod stromečkem na mě od mých rodičů čekala poukázka na půlroční navštěvování Světa zdraví v Jičíně. Na datum první návštěvy 6.1. jsem se zpočátku dívala dost kriticky, protože jsem čekala, že po Vánocích to bude ještě horší, ale pak mi došlo, že je opravdu nejvyšší čas s tím začít něco dělat teď hned. V den první návštěvy jsem se cítila hodně nervózní, ale během prvních pár minut, kdy jsem se seznámila s mojí specialistkou, moc milou paní Ing. Šárkou Hajskou a stejně příjemnou asistentkou Soňou Štroblovou, ze mne nervozita opadla a začala jsem se těšit, co bude dál.

Dostala jsem seznam potravin, které bych měla jíst a kterým se naopak vyhýbat, typy na recepty a začala jsem na to jít jinak. Toto není dieta - odpovídám, když se mě někdo zeptá, co to za dietu držím. Prostě jinak jím, jinak žiju. Nemyslím si, že bych se před tím nějak přejídala, ale spíš jsem byla typ člověka, který pořád něco uzobává a to je snad ještě horší. Dnes, po 6 měsících a 20 kg dole se cítím báječně, i když vím, že to stále ještě není ono, ale na tom se dá pomalu "pracovat" po zbytek života.

Díky rodině, kamarádkám a v neposlední řadě paní Ing. Hajské za podporu při mém snažení :-)

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist