Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

Soňa Štroblová - asistentka

Soňa Štroblová - asistentka Světa zdraví JičínNavštívila jsem pro radu pobočku Světa zdraví v Jičíně a poznala nutriční specialistku Šárku Hajskou. S její pomocí jsem nastartovala nové stravovací návyky a v kombinaci s cvičební metodou pilates jsem dosáhla vytouženého cíle. Proto mi teď bude z pozice asistentky Světa zdraví velkým potěšením dělat něco, co má smysl - pomáhat lidem na cestě k jejich osobní proměně.

26.10.2014 | Rubrika: Náš tým

Petra Henychová, DiS. - výživová specialistka

Ikdyž se moje vzdělání ubíralo jinou cestou, o zdravou výživu jsem se vždy zajímala. Můj zájem ještě víc narostl, když se mi narodila první dcera. Uvědomila jsem si, jak je výživa důležitá již před početím, během těhotenství a jak velkou zodpovědnost máme jako rodiče právě i v oblasti výživy. Během rodičovské dovolené jsem absolvovala kurz „výživový poradce“ na škole výživy Mahra. Po ukončení kurzu jsem celá natěšená začala pracovat s několika klienty a mé nadšení rostlo, když klienti krásně hubli a přicházeli další zájemci. Zdravá výživa je obor, který se velice dynamicky rozvíjí. Je potřeba se stále vzdělávat, proto jsem velice uvítala možnost pracovat jako specialista ve Světě zdraví v Jičíně. Beru to jako velkou příležitost, jak získat zkušenosti a dál se rozvíjet, ale především poskytovat komplexní služby, které Svět zdraví nabízí.

27.1.2017 | Rubrika: Náš tým

Pavla Jirošová, DiS. - výživová specialistka

Proto, když přišla nabídka pracovat ve Světě zdraví, neváhala jsem. Vím totiž, že spousta lidí netuší, jak se správně stravovat a v této oblasti tápou. Stejně jako nesprávně prováděné cvičení může spíše ublížit, tak i nevhodná strava negativně ovlivňuje víc, než si dokážeme připouštět. A to nejen naše tělo, ale i naši mysl. Proto pomůžu ráda každému, kdo chce ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Budu se na Vás těšit.

26.4.2018 | Rubrika: Náš tým

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Fotogalerie

skoleni_vyziva pri onkolog.

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 6.481 kg a celkem na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist