Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny

Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny Svět zdraví JičínMůj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začali trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím.

6.3.2016 | Rubrika: Náš tým

Soňa Štroblová - asistentka

Soňa Štroblová - asistentka Světa zdraví JičínNavštívila jsem pro radu pobočku Světa zdraví v Jičíně a poznala nutriční specialistku Šárku Hajskou. S její pomocí jsem nastartovala nové stravovací návyky a v kombinaci s cvičební metodou pilates jsem dosáhla vytouženého cíle. Proto mi teď bude z pozice asistentky Světa zdraví velkým potěšením dělat něco, co má smysl - pomáhat lidem na cestě k jejich osobní proměně.

26.10.2014 | Rubrika: Náš tým

Ing. Šárka Hajská - výživová specialistka

Ve 20 letech jsem si myslela, že pěkné postavy dosáhnu pohybem. A protože mne POHYB bavil, hýbala jsem se. Tančila jsem, plavala, dělala aerobik, předcvičovala. Ve 30-i jsem věděla, že pohyb samotný nestačí, je potřeba zajímat se o STRAVU, o to, co a kdy jím. A protože jsem tou dobou měla malé děti, vařila jsem, pekla, zpracovávala ovoce a zeleninu, používala netradiční suroviny i postupy. Bavilo mne to a baví mne to stále, jen toho času je na vše trochu méně.

8.12.2012 | Rubrika: Náš tým

Petra Henychová, DiS. - výživová specialistka

Ikdyž se moje vzdělání ubíralo jinou cestou, o zdravou výživu jsem se vždy zajímala. Můj zájem ještě víc narostl, když se mi narodila první dcera. Uvědomila jsem si, jak je výživa důležitá již před početím, během těhotenství a jak velkou zodpovědnost máme jako rodiče právě i v oblasti výživy. Během rodičovské dovolené jsem absolvovala kurz „výživový poradce“ na škole výživy Mahra. Po ukončení kurzu jsem celá natěšená začala pracovat s několika klienty a mé nadšení rostlo, když klienti krásně hubli a přicházeli další zájemci. Zdravá výživa je obor, který se velice dynamicky rozvíjí. Je potřeba se stále vzdělávat, proto jsem velice uvítala možnost pracovat jako specialista ve Světě zdraví v Jičíně. Beru to jako velkou příležitost, jak získat zkušenosti a dál se rozvíjet, ale především poskytovat komplexní služby, které Svět zdraví nabízí.

27.1.2017 | Rubrika: Náš tým

Pavla Jirošová, DiS. - výživová specialistka

Proto, když přišla nabídka pracovat ve Světě zdraví, neváhala jsem. Vím totiž, že spousta lidí netuší, jak se správně stravovat a v této oblasti tápou. Stejně jako nesprávně prováděné cvičení může spíše ublížit, tak i nevhodná strava negativně ovlivňuje víc, než si dokážeme připouštět. A to nejen naše tělo, ale i naši mysl. Proto pomůžu ráda každému, kdo chce ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Budu se na Vás těšit.

26.4.2018 | Rubrika: Náš tým

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 6.481 kg a celkem na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist