Úvodní stránka » Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Přečtěte si skutečné příběhy a zkušenosti našich klientů

Stanislav Soukup

Hned po 1. schůzce oceňuji profesionální přístup výživové poradkyně. Již po prvním měsíci byly výborné výsledky. Po čase jsem přešel k Pavle Jirošové, DiS. a velice ji děkuji za odbornou spolupráci. Plánované zhubnutí o 15 kg jsem i překročil, takže ještě jednou děkuji.

28. 11. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Alena Polmanová

Dala jsem si slib snížit váhu alespoň o 9 kg. Za půl roku jsem dosáhla svého cíle. Nyní se cítím lehčí, spokojenější a ještě jsem něco udělala pro své klouby. Musím ale dodat, že by se to bez dozoru Ing. Šárky Hajské nepovedlo. Tak ukrutnou trpělivost s mojí osobou zvládla suprově, za čež jí patří můj dík.

11. 11. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Lenka Junková

Cítím se mnohem lépe, zlepšil se mi spánek, systém stravování, na který se mi podařilo najet, mi funguje. A není to žádné „mučení“, které poté, až dosáhnu na vytouženou váhu, opustím, ale stravování, které mě baví, chutná mi a hodlám u něho zůstat nastálo... a to číslo na váze si už svoje optimum najde.

28. 10. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Zdeněk Jebavý

Během devíti měsíců jsem udělal změny ve svém jídelníčku, naučil se, co mám kdy jíst. Povedlo se mi dát dolů 6 kg a ačkoliv jsem byl na začátku programu s váhou celkem spokojený, jsem rád za  úbytek 8,5 % tuku a 4 jednotky vnitřního tuku. Krevní tlak se mi i pomocí stravy zoptimalizoval, takže se nyní chystám k lékaři, aby mi snížil dávky léků.

14. 10. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Dana Janečková

Chtěla jsem zhubnout hlavně ze zdravotního důvodu. Také jsem se chtěla cítit dobře a lépe vypadat. Díky Světu zdraví se mi to povedlo.

7. 10. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Vlasta Pinkasová

Do Světa zdraví jsem přišla kvůli únavě a úpravě jídelníčku. Naučila jsem se zařazovat takové druhy bílkovin, které nezatěžují trávení. Energie se mi navýšila a za 3 měsíce jsem dala dolů 10 cm v pase a 3 cm přes boky. Vše proběhlo k mé spokojenosti, doporučuji navštívit.

5. 10. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Anita Hermochová

Díky pravidelnému pohybu mi jde váha dolů a občasný malý hřích neřeším. Netrápím se v posilovně, ale střídám hlavně chůzi, běh a plavání a kila jdou dolů. Navíc jako bonus zmizela i únava, se kterou jsem delší dobu bojovala hlavně ve spojení s prací a školou. Děkuji moji výživové specialistce, paní Petře Henychové, že mi byla parťákem a za spoustu nových informací, které jsem se dozvěděla.

3. 9. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jana Todorovová

A shrnutí na závěr mého povídání je asi takovéto: kila se potvory drží dál, ale čert je vem. Já jsem ale na své životní cestě potkala někoho, kdo mi svým lidským přístupem a pochopením opravdu hodně pomohl. Takže se za tu neposlušnost dodatečně omlouvám a určitě jsem ve Světě zdraví nebyla naposledy.

3. 9. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Hana Chaloupecká

Díky laskavému přístupu a ochotné péči paní Ing. Šárky Hajské se mi podařilo snížit váhu o téměř 13 kg, obvod boků zmenšit o 13 cm, snížit metabolický věk a podstatně snížit vnitřní tuky. Ačkoliv mám dost pohybu, bylo třeba upravit jídelníček a  úměrně k tomu ještě zvýšit výdej energie. Děkuji paní Ing. Šárce Hajské a kolektivu Světa zdraví v Jičíně za jejich laskavý přístup ke klientům a přeji mnoho úspěchů v jejich práci.

26. 8. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Helena Macounová

Ještě je přede mnou dlouhá cesta, protože mým cílem je zhubnout alespoň dalších 7 kilogramů, ale věřím, že s tímto zažitým režimem to půjde lehce dál. Za 12 měsíců se mi podařilo snížit tuky o 10 kg (40 kostek másla :-) ), snížil se i viscerální tuk a navýšily se svaly. Zmenšily se mi obvody přes pas i boky o 9 cm.

20. 8. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Miroslav Charamza

První co jsem začal pociťovat, bylo zlepšení pocitu zdraví. Přestala mne bolet kolena, pálit žáha a cítil jsem se celkově lépe. Po půl roce jsem shodil 10 kg, ale pak se hubnutí zvlášť v důsledku stresu zpomalilo. Pro nastartování dalšího hubnutí mi doporučili ketogenní jídelníček, který je úplně bez sacharidů a do dnešního dne jsem na hodnotě -14 kg.

31. 7. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jana Doušová

Po 6 měsících je můj cíl téměř splněn, mám dole 7,8 kg, 13 cm mi ubylo kolem pasu, 5 cm pak přes boky. Navíc se i dle krevních testů zlepšila glykémie a zmizely problémy s pletí. Cítím se výborně, mám více energie. Všem vřele doporučuji!

29. 7. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Martina Sůvová

Po 6 měsících změny životního stylu se cítím o mnoho lépe. Nejde jen o shozené kilogramy, ale i o zdraví. Podíll tuku a vody se vyrovnal, centimetry na bocích a v pase ubyly a váha šla dolů. Celkově cítím vnitřní uspokojení.

17. 6. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Eva Portyková

Jsem ráda, že jsem se do Světa zdraví po pěti letech vrátila a znovu zhubla během pěti měsíců 10 kg. Přiznávám, že je nutné to mít v hlavě srovnané. Každému, kdo chce hubnout a neví si rady, mohu Svět zdraví doporučit.

2. 6. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Miroslava Brychtová

Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Tři měsíce jsem docházela na pravidelné konzultace a hned po třech týdnech jsem zjistila, že se naměřené hodnoty mění k lepšímu. Ubývalo tuků, nakonec i malinko hmotnosti (za 3 měsíce 2 kg, což nebylo úplně hlavním cílem). Ale postupně jsem zjišťovala, že odpoledne mám spoustu energie, v noci se mi dobře spí a cítím se celkově lépe.

27. 4. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Dana Kvapilová

Po tříměsíčním dojíždění do Jičína mám radost, že jsem si splnila to, co jsem si předsevzala – cítím se dobře a jsem plná energie. Navíc jsem ubrala centimetry v pase i přes boky, což je příjemný bonus. Děkuji paní Henychové za její odbornou pomoc, podporu a úsměv. To vše mi pomohlo zvládnout mé pochyby o výsledku. Jsem ráda, že mohu ještě docházet na občasné přeměření a pro rady. Je mi zde vždy příjemně a vždy se na kontroly těším. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů a klientek.

26. 4. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Petr Vaněk

A jak to po třech měsících dopadlo? Jednoznačně pozitivně. Kromě výše zmíněných zdravotních zlepšení se zlepšily i mé „míry“: Přes bříško mínus  9 cm. Shodil jsem 4 kg tuků a přibral necelé 1 kg svalů. O 4% se zlepšil stav tělesné vody. Viscerální tuk se zmenšil o jednu jednotku. Celková hmotnost pak klesla o 3 kg. Cítím se lépe. Poprvé v životě jsem neměl problém s přechodem na letní čas a dokonce jsem i zrychlil. Na 10 km trati o 3 minuty, což považuji za úspěch a přitom všechny potraviny, které jsem během kůry používal, jsem výhradně nakupoval pouze v běžných supermarketech - nic „spešl“!

21. 4. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Helena Holatová

Po 3 měsících v programu se projevila změna především na oblečení, vytvarovala se mi postava, již jsou vidět i svaly na břiše. :-) Zredukovala jsem přes pas 10 cm a 4 cm přes boky. Navíc si na zdravé stravě i pochutnám a tento způsob stravování je pro mě udržitelný i do budoucna, jelikož se nijak neomezuji.

12. 4. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Milan Lánský

Zatím to je 6 kg. Určitě to nevzdávám, tento způsob stravování jsem si oblíbil a do těch 10 kg to ještě dotáhnu.

15. 3. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Vlasta Čechová

Po půl roce mohu říct, že mám víc energie a věčná únava je pryč. Navíc mi ubylo 4 kg, 3,8% tuku, snížil se vnitřní tuk a hlavně jsem zredukovala 10 cm přes pas a 9 cm přes boky. Upravila se i hodnota glykémie, z původních 9 mm/l na 5 mm/l.

10. 3. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jana Procházková

Nyní po 3 měsících, kdy mám téměř 6 kg dole, se cítím moc dobře, snížila jsem především zásoby nejen tělesného tuku, ale i toho vnitřního. Zredukovala přes pas 16 cm, přes boky pak 6 cm, aniž bych zhubla přes hrudník. Cíl byl splněn. I když nekončím, potřebuji zpevnit ještě více postavu, ale vzhledem ke své výšce a věku a ke svým 3 dětem jsem spokojená, mám více energie, cítím se podstatně lépe.

8. 3. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jana Janoutová

Začala jsem v únoru 2017 na váze 88 kg. Dnes je 9.února 2018 a já vážím 75 kg.

16. 2. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Dana Florianová

Když jsem začala docházet do Světa zdraví, má váha byla 92,30 kg, výška 172 cm a věk 60 let.  Rok utekl. Mám zaběhnuté stravovací návyky a má váha je 74 kg. Jsem velice ráda, že mám o 18 kg méně a cítím se skvěle. Můj manžel má o 11 kg méně.

6. 2. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Dagmar Mužíčková

Super - kila šla dolů. Začala jsem pravidelně cvičit, plavat a zamilovala si zdravou stravu. Klid, pohoda a přehození výhybky v mé hlavě znamenalo zastavení jojo efektu a nastartovalo opětovné hubnutí. Díky paní Andrejce jsem dnes na 94 kg, cítím se krásně, skvěle, mladě a je nádherné vidět na svém muži, že jsem pro něho opět žádoucí.

18. 1. 2018 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Hana Rydvalová

Svět zdraví všechno změnil. Bez strádání a násilného drastického omezování se ve stravování, pouze změnou jídelníčku a přehodnocením struktury a druhů potravin, jsem za rok zhubla 17 kg a doufám, že to ještě není konec mého snažení.

13. 12. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Alena Dušková

Ve 29 letech jsem čekala první miminko. Narodil se mi chlapeček a můj život byl hned bohatší a také těžší o neuvěřitelných 30 kg, které jsem během těhotenství přibrala. Dva roky jsem se snažila hubnout. Střídala jsem diety a ve vzácných chvílích volného času se pokoušela běhat, jezdit na kole nebo chodit do fitka. Něco málo jsem zhubla, ale stále jsem oblékala jen volné halenky, na koupaliště jsem ani nepáchla a do zrcadla se koukala s upřímným odporem. Já, vystudovaná tanečnice - baletka!!! Přítel se na mě shovívavě usmíval a bral to jako daň za to, že máme krásného zdravého syna. Já jsem se ale neskutečně trápila.

12. 12. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jaroslava Lipská

Ale…. Během půl roku konzultací u usměvavé paní Ing. Šárky Hajské jsem docela omládla. Dnes již mám jen 77 let a váhu 76,7 Kg. Protože dodržuji rady, věřím, že za chvilku mi bude, i metabolicky, mých 66 let. Paní Šárka Hajská mi vytvořila stravovací program s podpůrnými produkty Světa zdraví. Nemám dietu, ale jím v pravý čas správná jídla. Ani pochoutky jsem nemusela omezit. Všechno jsem vyprávěla mé dlouholeté kamarádce ze školy, když jsme spolu užívaly holčičího volného dne v Praze. Druhý den mi volala: ˶ Už jsem tam taky “. Po půl roce má 10,5 kg dole a obnovuje si šatník.

4. 12. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jaroslava Bartoníčková

Největší "problém" pro mě ze začátku byl ten, že jsem si musela vařit, pokud jsem chtěla jíst zdravé, vyvážené jídlo. Přidala jsem pravidelnou pohybovou aktivitu - chození s hůlkami. Na všechny tyto změny mé tělo krásně zareagovalo hned od začátku a já začala hubnout. Ke konci programu přišla i krize. Přestávalo mě bavit si vařit, měla jsem pocit, že jsem  již dostatečně zhubla a cítila, že celkově "polevuji". V té době mi pomohla podpora mé specialistky, která mě na každé kontrole zopakovala všechny mé dosavadní úspěchy a motivovala pro další. Celkově jsem za 6 měsíců zredukovala 18,9kg, v hubnutí budu ale pokračovat i nadále. 

2. 12. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Michaela Janáková

Do SVĚTA ZDRAVÍ jsem přišla s necelými 61 kg a cílem bylo shodit váhu alespoň o 5 kg a především se zbavit „pupku“. A jak je to dnes? Řekla bych, že váhově jsme cíl splnily. Ne vždy šla kila správně dolů z tuků, ale to je to úskalí mého postižení, kdy pohyb není tak intenzivní. A „pupek“? Pryč ještě není, ale týden od týdne se zmenšuje, což poznávám čím dál více na oblečení i v zrcadle. Sice mi program ve SVĚTĚ ZDRAVÍ končí, ale pro mě díky němu začal nový způsob života. Správný jídelníček je pro mě už tak automatický, že všem tvrdím: „Já nedržím žádnou dietu, já jen jím lépe a zdravě a díky tomu se cítím dobře a spokojeně.“ Všechno jde, když se chce a je vůle.

1. 12. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Pavel Janák

Vyrazili jsme tedy na první návštěvu dne 24. 3. 2017. Na starost nás dostala specialistka paní Petra Henychová. Po prvním měření a rozboru mě teda řádně vyděsila, hlavně když mi sdělila, že můj metabolický věk je 75 let! A hmotnost téměř 81 kg.  Její otázka byla, jestli chci zařadit do programu a začít s ní spolupracovat. Nepřemýšlel jsem dlouho, po mých všech nezdarech mně bylo jasno, že jestli chci něčeho dosáhnout, musím mít nad sebou zodpovědnou kontrolu.

30. 11. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Miroslava Feřtová

Obtíž s kily navíc jsem začala pociťovat po druhém těhotenství, kdy ručička na váze již neklesla na původní váhu. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela Svět zdraví. Přišla jsem, zvážila se, nahlásila kolik měřím, vyplnila dotazník, a z těch všech informací mi připravili osobní výživový plán na míru. 

29. 11. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Lenka Faistaverová

Nejsem zrovna sportovní typ, ale na doporučení specialistky jsem začala i pravidelně sportovat, jezdit na rotopedu. Ze začátku kratší dobu, ale jak jsem získávala kondici, čas se protahoval. Na posledním vyšetření jsem měla hodnoty cholesterolu v pořádku - celkový cholesterol 4,4. Navíc se cítím výborně, mám více energie, nebolí mě klouby a nejlepší na tom je, že se nemusím omezovat, co se týče množství jídla. Nikdy předtím jsem toho tolik nesnědla jako nyní. Za půl roku jsem zhubla 9,4 kg, a to především z tuků. Ještě ale nekončím :-) 

25. 11. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Zdeněk Koťátko

Změnil jsem přístup od „jíst málo“ na „jíst dostatečně“, a to vhodnou stravu. Nyní již nemám takové pocity hladu, kdy jsem se nedokázal zasytit. Zároveň vidím stále cíl a dokáži tak lépe zvládat své chutě na sladké, zejména na různých oslavách, kde je snadno dostupné. Změna přístupu tedy vedla ke snížení mé váhy a k pocitu větší energie a také pohody v mém životě. A za to Světu zdraví moc děkuji.

27. 9. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Josef Horáček

Za posledních 40 let se mi, mimo jiné, podařilo zdvojnásobit svoji váhu a zvýšit  krevní tlak na neúnosnou výši. Stání i chůze mi dělali nepředstavitelné problémy. Věděl jsem, že dieta nepomůže. Tu jsem zkoušel několikrát a vždy to skončilo nějakým tím kilem navíc. Úplně náhodou jsem navštívil Svět zdraví. Sestavili mi nový jídelníček. Žádné vepřové, žádné hovězí a kuřecí, ale zeleninu, ovoce, sóju, krůtí maso, ryby apod. Důležité bylo si to srovnat v hlavě, říci si, co vlastně chci. Zdali žít postaru, nebo zvolit si nový styl života a tomu také něco obětovat. Bez tohozo rozhodnutí ani ten nejlepší poradce nic nezmůže.

25. 9. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Zuzana Rejmanová

Pod stromečkem na mě od mých rodičů čekala poukázka na půlroční navštěvování Světa zdraví v Jičíně. Na datum první návštěvy 6.1. jsem se zpočátku dívala dost kriticky, protože jsem čekala, že po Vánocích to bude ještě horší, ale pak mi došlo, že je opravdu nejvyšší čas s tím začít něco dělat teď hned. V den první návštěvy jsem se cítila hodně nervózní, ale během prvních pár minut, kdy jsem se seznámila s mojí specialistkou, moc milou paní Ing. Šárkou Hajskou a stejně příjemnou asistentkou Soňou Štroblovou, ze mne nervozita opadla a začala jsem se těšit, co bude dál.

23. 8. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Kateřina Dlouhá

Navštívit Svět zdraví bylo pro mě poslední řešení. Nikdy předtím jsem podobným službám nevěřila. Vždy jsem v nich viděla zloděje peněz, ale opak byl pravdou. Díky dodržování jídelníčku “na míru“, pohybu a sem tam nějakého hřešení, jsem shodila po pěti měsících 16 kg, zdravotně se cítím mnohem lépe a zřídka mám špatnou náladu. Mám daleko víc energie a už nechodím spát po večerníčku.

23. 6. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Markéta Vejvodová

3.2.2017 jsem vstoupila do 3-měsíčního programu a mým cílem bylo upravit váhu cca o 5 kg, které jsem nabrala za jeden rok po návratu do zaměstnaní po mateřské dovolené. Každý druhý týden jsem se setkávala se svou poradkyní, kde jsme konzultovaly můj jídelníček a pohybové aktivity. To mě vždy velice motivovalo do další práce na sobě. Snížení váhy mi přineslo nejen lepší pocit ze sebe samotné, ale i více energie, zlepšení kondice, uvědomění si kvality potravin, které každodenně přijímám a zdravé sebevědomí.

10. 6. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Marcela Tauchmanová

Za poslední 2 roky jsem přibrala 14 kg. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale tohle už bylo moc. Moje snaha zhubnout byla marná. Pak jsem na internetu narazila na stránky Světa zdraví. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem se odhodlala přihlásit. Poslední kapka byla, když přišel domů můj syn, že se mu ve škole děti smějí, že je tlustý. Díky tomu jsem se rozhodla a přihlásila nás oba. Ujala se nás Ing. Šárka Hajská. Po 6 měsících docházení jsou naše výsledky celkem pěkné. Budeme se snažit i nadále, abychom dosáhli ještě lepších výsledků.

25. 1. 2017 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Milan Schlögl

Milan Schlögl - Diskuse klientů Světa zdraví JičínDo „Světa zdraví“ jsem se přihlásil v květnu s váhou 102.5 kg. Váhu jsem nedokázal sám zredukovat. Provázela mě dost velká únava. Po kompletním vyšetření mi bylo zjištěno velké množství viscerálnho tuku, málo vody v těle a 22% tuku.  Výsledek jsem pocítill po prvních 14 dnech, když jsem zhubl 6,5 kg. Nyní po 4 měsících docházení do „Světa zdraví“ mám o 16 kg méně a 13,8% tuku. S výsledkem jsem velice spokojen a tímto bych chtěl poděkovat týmu Světa zdraví z Jičína.

29. 11. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Monika Pěkná

Monika Pěkná - Diskuse a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínUjala se mě milá paní Andrea Kožíšková, která mě zvážila na speciální váze. Jak jsem tušila, dozvěděla jsem se, ze mám nadváhu a že moje tělo se cítí starší o 15 let. Dozvěděla jsem se, jaké potraviny v který čas mohu jíst a co omezit. Začátky moc lehké nebyly, ale vždy mi návštěva ve Světě zdraví dodala novou sílu. Postupně jsem totiž viděla, že neklesá jenom ručička na váze, ale i procenta tuku. Radost mi dělalo i to, že jsem zase oblékla věci, které mi byly dávno malé. Také jsem se týden od týdne mnohem lépe cítila, lépe se ohýbala a přestala se tolik zadýchávat.

6. 9. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Petr Biheler

Petr Biheler - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví JičínPo odvozu z nemocnice se mi francouzské hole (vzpomínka na výměnu kyčelního kloubu) opět hodily. Můj problém byla samozřejmě obezita. Záda a/nebo dolní končetiny byly namáhány nadváhou nad 100 kg. Ani jsem se jim nedivil. Sám bych takovou zátěž také neunesl. Kvalita mého života se ovšem zhoršovala. Doporučované diety, přípravky nebo hladovění mi připadaly jako drastické a/nebo nereálné. Ing. Hajská z jičínské pobočky „Světa zdraví“ mě úspěšně převedla do systému rozumných stravovacích návyků a kvalitnějšího životního stylu.

25. 4. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Hana Foltová

Hana Foltová - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví jičínPři pravidelném stravovacím režimu a pohybové aktivitě se cítím dobře a spokojeně a snížila jsem váhu za 6 měsíců téměř o 10 kg (ze 75 na 65 kg). Naučila jsem se sestavovat jídelníček ze surovin, které jsou prospěšné pro můj organismus i cenově dostupné – jsem důchodce. Naučila jsem se, jak nastartovat metabolismus, provádět detoxikaci organismu, zabránit překyselení, zlepšit imunitu a i řadu nových receptů. Prostě jak chránit své zdraví, přemýšet nad tím, co jím. Nikdy není pozdě, je důležité začít a čím dřív, tím líp.

14. 3. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jaroslav Komárek

Jaroslav Komárek - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínAsi před 5 lety jsem přišel o práci. Po neúspěšných pokusech sehnat novou, jsem se přihlásil na linku do nepřetržitého provozu. 12 hodin den – volno – noc.  Nevěděl jsem, jak se stravovat, jestli jíst v noci a co bude vhodné, Samozřejmě, že můj jídelníček se skládal převážně z chleba a salámu, sem tam jablko tak třikrát denně a v noci vesměs nějaké sušenky a jablka, což nebylo asi úplně to nejvhodnější. A tak jsem pomalu nenápadně začal přibývat na váze.

28. 2. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

MUDr. Milada Knopková

MUDr. Milada Knopková - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJe to 3 a půl roku, co jsem šla do důchodu. Těšila jsem se na klid, pohodu a život bez stresu. Splnilo se mi to. Dělala jsem si legraci, že mi do důchodu přidali pneumatiku kolem pasu, kterou mi denně přifukují. Ale najednou mi to začalo vadit. Nevěděla jsem, co mám dělat. Hlavně kvůli manželovi. Denně jsem vymýšlila, co budu vařit. Přece si nebudu chystat zvlášť jídlo pro sebe?

23. 2. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jitka Opelková

Jitka Opelková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínPři nadváze jsem měla velké problémy s páteří. Lékaři mi doporučovali zhubnout. Z tohoto důvodu jsem navštívila institut „Svět zdraví“ v Jičíně. Zde se mě ujala Andrea Kožíšková. Po roce snažení jsem ztratila 18 cm v pase a 15 cm přes boky. Ke „Světu zdraví“ mě přivedla kamarádka, která s nadváhou také bojovala a měla rovněž velký úspěch. Byla mou velikou oporou.

1. 2. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Zdena Kůtková

Zdena Kůtková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínPřed dvěma lety jsem změnila místo. Začala jsem pracovat jako účetní, což mimo jiné obnáší více jak 8 hodin sezení u počítače. „Pomohlo“ mi to nasbírat zkušenosti, ale také především pár kilo navíc. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale váhu jsem měla v normě. Do loňského Silvestra jsem svá kila nijak neřešila. Vše začalo, až když jsem se viděla na fotkách. Byl to pro mě šok!

17. 1. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Aneta Sálová

Aneta Sálová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínMůj příběh začíná tam, kde u mnoha lidí končí. Zhubla jsem 18 kg za půl roku. Trpěla jsem anorexií. Do Světa zdraví jsem přišla, když jsem se rozhodla přibrat. Na začátku programu jsem vážila pouhých 42 kg při mé výšce 169 cm. Ing. Šárka Hajská mi sestavila jídelníček, dopisovaly jsme si přes e-mail, ona mě podporovala a pomáhala mi. Za 3 měsíce programu jsem však ještě lehce zhubla, a tak jsem se zapojila do Klubu pro lehčí život od Světa zdraví. Nakonec jsem se dostala na váhu 65 kg.

10. 1. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jiří Keller

Jiří Keller - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínDobrý den všem čtenářům časopisu "Svět zdraví". Jmenuji se Jiří Keller. V mládí jsem hodně sportoval, ale s přibývajícím věkem cvičení ubývalo a kila přibývala. Ale v mysli jsem byl pořád sportovec s velkým „S“. V roce 2014 přišla výzva, a to v podobě extrémního závodu s názvem „Bahňák“ (překážkový běh cca 2 km, kde se překonávají překážky ve vodě i na suchu).

3. 1. 2016 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Ladislava Berglová

Ladislava Berglová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínDostala jsem se pod patronát specialistky Andrey Kožíškové, která mi vše náležitě vysvětlila a po dobu půl roku mně vždy ochotně a mile radila, povzbuzovala a motivovala. Díky ní jsem se naučila pohlížet na stravování jinak. Zjistila jsem, že i cíl, který jsem si stanovila, což bylo zbavit se 10 kg, jde dosáhnout i bez drastických diet. Odezněly bolesti nohou, zmizela dýchavičnost a celkově se cítím lépe, méně unavená a plná energie.

30. 12. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Martina Čurdová

Martina Čurdová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínUž od mala jsem byla při těle, ale s věkem se moje váha zvyšovala. Když už moje váha přesáhla 80 kg, tak jsem začala držet různé diety, ale nikdy jsem u toho dlouho nevydržela. Až když jsem měla 83 kg, tak jsem na internetu narazila na reklamu ze Světa zdraví. Bez váhání jsem odeslala přihlášku a hned druhý den mi volala paní asinstentka Soňa Štroblová, se kterou jsme si domluvily termín úvodní konzultace.

28. 12. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist