Úvodní stránka » Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Přečtěte si skutečné příběhy a zkušenosti našich klientů

Blanka Kordová

Blanka Kordová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínNa začátku mého příběhu byla nemoc a běhání po různých vyšetřeních. Při jednom čekání na lékaře jsem odposlouchávala rozhovor dvou dam, kdy ta jedna vyprávěla, kolik léků bere ráno, v poledne a večer, až mě z toho zamrazilo. Řekla jsem si – tak takhle nechci dopadnout a něco s tím udělám. Štěstí při mně stálo, že jsem objevila na počítači SVĚT ZDRAVÍ.

2. 12. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Josef Tomášek

Josef Tomášek - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJmenuji se Pepa Tomášek. Můj příběh začal tím, že jsem potřeboval změnu. Změnu, která bude mít delší trvání. Nebyl jsem spokojen s tím, jak vypadám, kolik vážím a tak podobně. Často jsem hledal odpovědi na svoje otázky. Při jedné návštěvě svého lékaře jsem narazil na letáček a vše bylo naprosto jasné.

5. 10. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Helena Tužová

Helena Tužová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJelikož s nadváhou bojuji celý svůj život, rozhodla jsem se něco s tím udělat. Proto jsem navštívila Svět zdraví v Jičíně. Pod vedením Ing. Šárky Hajské, která mi sestavila jídelníček, jsem se naučila zdravě stravovat. Po 6 měsících se moje váha snížila o 14 kg a v pase jsem se zmenšila o 12 cm. Začala jsem jezdit na rotopedu a s manželem chodíme na delší procházky. Ještě mám v plánu nějaké to kilo shodit a doufám, že se to povede. Doporučuji všem, kteří chtějí něco pro sebe udělat.

1. 10. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jan Novotný

Jan Novotný - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínDobrý den všem co čtou tento příběh. Jmenuji se Honza Novotný a na Svět zdraví jsem přišel náhodou v době, když jsem se rozhodl se sebou něco dělat. Částečně i díky tomu, že jsem se ke konci roku 2014 z hecu přihlásil na již uplynulý půlmaraton v Hannoveru, kde jsem nechtěl moc trpět, a několik dlouhých bajkových závodů. V mládí jsem se věnoval závodně  lehké atletice (sprinty, skoky), ale to pominulo s přípravou na maturitu a s vysokou školou. Následoval „Studenský život“, menší množství pohybu a váha rostla…

14. 9. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Ivana Janovcová

Ivana Janovcová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJako každý člověk, který chtěl někdy udělat něco pro sebe, tak i já, bojující celý svůj život s nadváhou, jsem se rozhodla něco s tím dělat. A to jak z důvodu ryze ženského, chtěla jsem mít co na sebe a nekupovat stále větší velikosti, ale chtěla jsem zhubnout i pro zdraví, jelikož jsem měla potíže se žaludkem, pálením žáhy a zadýcháváním se do schodů. Nakonec jsem si dala předsevzetí, že do svatby mého syna shodím nějaké to kilo, abych vypadala dobře na fotkách a i se dobře cítila.

13. 9. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Iva Vařeková

Iva Vařeková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJe mi 48 let a mám 4 děti. Bohužel mi nedávno nečekaně zemřel tatínek a váha šla postupně nahoru. Z mých 63 kg a 168 cm výšky se mi váha vyšplhala o 8 kg více. Můj jídelníček byl zoufalý a nudný, žádná pestrá strava. Jídlo jsem jedla ve spěchu a nervy jsem si po nocích léčila sladkým. Pochopitelně to vše se ozvalo i na zdraví a začala jsem mít problémy i se střevy.

11. 9. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Vladimíra Lánská

Vladimíra Lánská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínPo dvou porodech (dcery 4 a 1 rok) jsem měla o 15 kg více než před prvním těhotenstvím a stále váha šla pomalu nahoru. Samotné mi to nešlo změnit, tak jsem zavítala do Světa zdraví. Jejich reklamy na internetu se mi zdály zajímavé. Po první schůzce s výživovou poradkyní jsem si řekla teď a nebo nikdy. Snažila jsem se nejíst nedoporučované potraviny a začít se více hýbat. Běhání s mladší dcerkou v kočárku a se starší dcerkou na odrážedle pro mne již nebyl takový problém. Váha šla dolů postupně, ale jistě. Velkou zkouškou byly pro mne Vánoce, kdy jsem se tak nehlídala v jídle, a váha se zvýšila o 3 kg nahoru. Díky Světu zdraví vím, jak na to, abych opět měla váhu o 10 kg nižší. A to byl můj cíl.

10. 9. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Dagmar Kubánová

Dagmar Kubánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJmenuji se Dagmar Kubánová, je mi 42 let a nikdy jsem neměla problémy s nadváhou. Před třemi lety jsem dostala infarkt myokardu a tím se mi život obrátil o 180 stupňů. Byl to pro mě šok, protože jsem byla zvyklá mít neustálý pohyb. Poté jsem ale musela odpočívat, být v klidu, žádný stres a zakázaný namáhavý pohyb.

16. 6. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Martin Kracík

Martin Kracík - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínSvoji skutečnou váhu jsem si nikdy nepřipouštěl, i když různé náznaky přicházely jak od přátel tak i od rodiny. Postupně jsem si uvědomoval jak moc jsem se začal zadýchávat a jak těžké najednou bylo se jen ohnout k botám. Začaly se objevovat různé zdravotní problémy, jako je například vysoký krevní tlak a pálení žáhy. Vážil jsem 101,4 kg, ale nevěděl jak správně držet dietu.

25. 4. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Olga Viková

Olga Viková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví jičínProšla jsem tříměsíčním programem Světa zdraví v pobočce v Jičíně u paní Kožíškové. Díky ní se mi podařilo zhubnout vytoužených 5 kilogramů a nějaké ty centimetry, které jsou fakt znát. Cítím se skvěle, i okolí si všimlo mé proměny, byť to je pouhých 5 kg. Pro mě to znamená strašně moc. Nyní jsem měsíc po ukončení programu a stále si váhu držím, což je teď takový můj druhý a možná i důležitější cíl – nenabrat to zase zpět!

21. 1. 2015 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Helena Pažoutová

Helena Pažoutová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJmenuji se Helena Pažoutová, je mi 41 let a měřím 157 cm. Ještě před 2 lety jsem měla váhu 62 kg a tu jsem si bez problému udržovala. V únoru 2012 jsem si zlomila levou ruku, zůstala jsem čtyři měsíce na neschopence a přibrala jsem 5 kg, ale zatím jsem to neřešila. O rok později jsem si zlomila pravou ruku, opět jsem zůstala na neschopence a přibrala jsem dalších 5 kg. To už jsem začala váhu řešit, protože mě začaly bolet nohy a byla jsem celkově unavená.

6. 11. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jana Podlipná

Jana Podlipná - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínJmenuji se Jana a je mi 39 let. Jsem 22 let vdaná a mám dvě děti. Po dětech jsem hodně přibrala a držela různé diety, ale po každém zhubnutí jsem přibrala téměř dvojnásob. Jednoho dne jsem měla telefonát ze Světa zdraví v Jičíně, že mě někdo doporučil a dodnes nevím kdo to byl - takže vlastně ani nevím, komu bych měla poděkovat.

6. 11. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Miroslava Kučerová

Miroslava Kučerová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínDo Světa zdraví jsem se dostala na doporučení své známé. Měla jsem problémy se zažíváním a  moje dlouhodobá snaha změnit stravování, byla bez úspěchu. Po návštěvě pobočky Světa zdraví v Jičíně a konzultaci s paní Ing. Šárkou Hajskou, jsem postupně změnila stravu. Moje přání bylo, abych se cítila lépe, a nějaké to kilo dole jsem brala jako bonus.

29. 10. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Veronika Patková

Veronika Patková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínPřed pár lety jsem přestala kouřit a kila šla rapidně nahoru. Zkoušela  jsem různé diety až po večerní vynechání  jídla. Vždy mé tělo vydrželo nějakou dobu a pak se kila opět nabrala zpátky. Začátkem tohoto roku, když má váha ukázala 81,5 kg, jsem se rozhodla, že s tím už musím něco udělat. Na internetu mě zaujala právě nabídka Světa zdraví s programem redukčního hubnutí na základě komplexní nutriční typologie.

29. 10. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jaroslav Zlatník

Jaroslav Zlatník - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínPředtím byla moje životospráva katastrofální, přes den jsem skoro nejedl, vypil třeba 8 káv a večer snědl, na co jsem přišel. Abych docílil nějakého výsledku, tak jsem nemusel držet žádnou dietu, ale stačilo se řídit radami specialistek, což se mi ne vždy dařilo, ale i přesto jsem se postupně zbavoval nadbytečných tuků. Přiznávám, že to nebylo lehké. Mým problémem bylo naučit se aspoň drobek pravidelně jíst, omezil jsem pití kávy, začal pít vodu a přidal jsem sportovní aktivitu.

15. 10. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Šárka Tichá

Šárka Tichá - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínNejhorším okamžikem v životě je si přiznat, že máte problém. Problém, který sami vyřešit nedokážete a začít hledat účinné řešení. Roky jsem sama sobě a kolem říkala, že jsem v pohodě a poskojená, že mi nic nechybí. Lhala jsem sama sobě. Vůbec jsem nebyla šťastná a spokojená.

22. 5. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Kateřina Rulcová

Kateřina Rulcová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínPřed pár lety jsem na lyžařském kurzu se školou utrpěla úraz, ze kterého si nesu následky. V tu dobu jsem měla váhu pod kontrolou a pravidelně jsem se věnovala aerobiku.  Tři roky na to, mě moje ortopedka poslala na operaci kolene, které se stále nelepšilo. V ten samý rok jsem prodělala během letních prázdnin mononukleózu a jejím následkem jsem začala nabírat na váze. K tomu všemu mi nasadili silné imunomodulátory, po kterých se má váha začala zvyšovat neuvěřitelným tempem, až jsem během roku nabrala 17 kg.

30. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jana Nýdrlová

Jana Nýdrlová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínOd doby, kdy jsem onemocněla od kousnutí klíštětem,  neustále zápasím s nadváhou. Vliv léku a omezení pohybu způsobilo, že z 60 kg jsem během let dosáhla 85kg. S tím nastaly i další komplikace. Vyzkoušela jsem různé metody hubnutí i tu, kdy jsem užívala léky přímo k tomu určené. Super jsem zhubla, ale následky byly ještě horší a k tomu zcela rozhozený metabolismus. Tudy tedy cesta rozhodně nevedla. Někdy v červenci tohoto roku mě oslovila kolegyně s nabídkou, kterou viděla v časopise.

30. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Alena Havlíčková

Alena Havlíčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínSvět zdraví jsem navštívila v době, kdy jsem odešla do předčasného důchodu. Jako motiv ke snížení váhy bylo předejití zdravotním problémům, které se začaly objevovat a také vidina aktivního života.

29. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Olga Vacková

Olga Vacková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínChtěla bych se podělit o poznání, jak jít na hubnutí bez hladovění a ještě s dobrým pocitem, že svému tělu dáváte vše, co ho nezatěžuje a hlavně, a to chci zdůraznit, mu prospívá. Bez prášků na rychlejší spalování tuků, jen stravou, která se k Vám hodí a rozpohybuje celý proces hubnutí, to jde opravdu velice dobře a ještě se cítíte skvěle.

29. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jiří Grof

Jiří Grof - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín30 let jsem byl zaměstnán jako hasič z povolání. Každý rok jsme měli zdravotní prohlídky a ani výstupní prohlídka v Hradci Králové mně žádný zdravontí problím nenašla. Měl jsem 30 odběrů krve jako dávek a ani přitom mně nic neshledali. U obvodního lékaře mně nabídl MUDr. Válek, že mně provede krevní testy. Při nich bylo zjištěno, že tuk v krvi je neuvěřitelný. Tato zpráva mě donutila jednat (otec zemřel na celkovou sklerózu cév). Hledal jsem informace na internetu a našel jsem v Jičíně "Svět zdraví", kde ordinuje specialistka Kateřina Kubátová,DiS.

29. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Zdeňka Hradecká

Zdeňka Hradecká - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínA pak jsem objevila SVĚT ZDRAVÍ. Hned jsem se tam zastavila a přihlásila se na první konzultaci. Bylo to měření, vážení a spousta otázek. To všechno potom moje dietní poradkyně zadala do počítače a dozvěděla jsem se jaký jsem typ člověka, které potraviny jsou pro mě vhodné, nevhodné a spoustu dalších rad. Z jídelníčku vyřadit tuky, sladkosti, bílé pečivo, uzeniny. Nahradit je hlavně zeleninou, ovocem, pečivo jíst jen celozrnné, pít hodně tekutin, a k tomu pohyb.

28. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Robert Beck

Robert Beck - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínVáhově jsem patřil mezi průměrně stavěné muže. Během deseti let jsem ale postupně nabíral kila, aniž bych si uvědomoval jak moc. Jelikož nabírání na váze bylo postupně vzrůstající, tak mě nijak neomezovalo v běžném životě. Teprve až poslední rok jsem si začal uvědomovat, že se stupňují moje zdravotní obtíže v podobě bolesti kloubů, zad, celkové únavy a v neposlední řadě i omezený pohyb při běžné potřebě jako je např. zavazování si obuvi.

27. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Hana Doubková

Hana Doubková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínZatelefonovala mi příjemná slečna z pobočky v Jičíně a domluvily jsme se na první návštěvě. Proběhlo vážení, vyplnění dotazníku, pohovor o správném stravování a pitném režimu, který jsem nedodržovala. Stanovila mi cíl mého hubnutí a sepsaly jsme se slečnou Kateřinou Kubátovou smlouvu na 3 měsíce.

26. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Jitka Burianová

Jitka Burianová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínNikdy jsem se nepotýkala s obezitou, ke své výšce jsem vážila přiměřeně a byla jsem spokojená. Do té doby, kdy se mi ve 41 letech narodilo třetí miminko a po porodu kila dolů prostě nešla. Ba naopak, za rok jsem přibrala tolik, že jsem vážila jako když jsem nastupovala do porodnice, tedy skoro 81 kg. Začala jsem mít zdravotní problémy s klouby, zadýchávala jsem se a zhoršily se mi i křečové žíly, se kterými se léčím.Snaha zhubnout se nedařila.

25. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Věra Škopánová

Věra Škopánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS JičínNa začátku letošního roku jsem si řekla, že musím něco udělat se svojí váhou. Náhodou jsem objevila na internetových stránkách Svět zdraví. Ihned jsem se zaregistrovala a telefonicky mě kontaktovala Šárka Hajská, výživová poradkyně z pobočky v Jičíně. Domluvila jsem si s ní první konzultaci. Nevěděla jsem, co mě čeká, měla jsem z toho obavu. Díky ní jsem se naučila jíst zdravou a vyváženou stravu.

25. 4. 2014 | Rubrika: Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist